Apie mus

 atgal

Verslas


Įkurta 2000 metais, komercinės transporto priemonės pasiūlyti tarpvalstybinio pardavimo kanalas kaip transporto birža ir interneto paslaugas tikslinei.

Paslaugų asortimentą įtraukti ne iš 15 kalbų automobilio pristatymą pradžioje eksportuoti transporto priemonės duomenis paspaudžiant mygtuką tuometinių trijų pagrindinių biržų ir transporto priemonės valdymo, kaip šiandienos OfficeCat pagrindu.

Per metus, galios spektrą WebMobil24 nuolat plečiasi.
Taigi, galite perkelti savo laivyną per WebMobil24, 28 kalbomis ir daugiau nei 150 transporto biržų ir portalų transporto priemonės prekyboje.
Namie, tiek užsienyje.
Gamintojai ir importuotojai įdėti transporto birža webmobil24 kaip baltos etiketės produktą ir gauti tokį išvystyta rinkos transporto priemonės transporto priemonių pardavimo.

Šiandien webmobil24 veikia kaip tarptautinės ir daugiakalbėje 28-transporto birža internete, turinti biurus Vokietijoje, Šveicarijoje ir Italijoje.

Verslo padaliniai


Pagrindinė veikla WebMobil24 yra sudarytas iš trijų pagrindinių verslo segmentų:

Vienas iš jų yra transporto rinkoje privatiems klientams ir automobilių pardavėjų internete. Čia webmobil24 būdinga daugiakalbystė ir Europos nepasiekiamoje vietoje.

Antra, iš išsamaus paketo paslaugas ir IT sprendimus automobilių mažmenininkams, gamintojams ir paslaugų teikėjams vystymąsi. Webmobil24 siūlo pilną paketą sėkmingiausių automobilių pardavimo per internetą.
Per 13 metų pardavimo internetu patirtį ir didelę praktinę patirtį į svetainę, vartotojai gali būti tikri, kad jie dirba kartu WebMobil24 su automobilių affine ekspertai. Ilgas sąrašas nuorodų tai įrodo.

Webmobil24 yra partneris pagrindinių transporto priemonių gamintojų ir / importuotojams. Taigi, mes esame atsakingi mūsų platforma paskirstymo sprendimams Opel, Suzuki, Kia ir daug automobilių prekybos Groups "- visame pasaulyje.

Įmonės duomenys:


Įkūrimo metai: 2000
Direktorius: Marco Marlia

Webmobil24 yra registruotas prekinis ženklas
TCB International GmbH, Frankfurt / Main

Kontaktiniai duomenys:


Ico-International GmbH
Daimlerstrasse 6
61449 Steinbach/Ts.

Telefonas: +49 (0) 69/507757-0
Faksas: +49 (0) 69/507757-33
El.patas: info@webmobil24.com


Paieškos duomenis įrašų nerasta Visos šio siūlytojo transporto priemonės